Melyik a jobb TV és miért?

Figyelt kérdés

[link]


vagy


[link]



Miért drágább a samsung ha az LG a piacvezető? Érdemesebb lehet a samsungot választani mert talán tovább bírja?



júl. 10. 08:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A samsung a legjobb nekem is az van. Smart tv, kristály .

Verhetetlen. Ezt ajánlotta nekem a volt barátom aki ezzel foglalkozott, sőt meg is vette.

Es igaza volt

júl. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Tévében a samsung, telefonban az iphone szamomra a kedvenc
júl. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
Nekem van mindkettő LG, és Samsung is, a samsung sokkal gyorsabb :)
júl. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Morzsi007 ***** válasza:
100%

Hogy melyik gyorsabb, az modell függő, processzor és szoftver kérdése.

Nekünk volt mindkettő, a Samsung hamarabb behalt (3év után), mint az LG (11 év után). Most is van még 2db működő LG. Én LG-t vennék, egy kicsit olcsóbb is, de kinek mi jön be.

júl. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Pontosan 3 as, a Samsung gyorsabb! Az Lg lassabb
júl. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Egyik sem jobb a másiknál. Az egyik ebben, a másik abban jó. Nekem 77" S90C modell van a Samsungtól December óta, és imádom.

Az általad említett 2 modellnél a Samsung-nak nagyobb a fényereje, és szebbek a színei a QD-OLED miatt. Ettől függetlenül egy profi színkalibrálás ajánlott.


Egyébként az S90C-re is nézz rá, előző évi modell, minimális a különbség, viszont árban elég nagy.


[link]

júl. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ezzel most mindenki meglepett, teljes mertekben azt hittem hogy az LG c4 lesz a befutó mert igazából egyeduralkodó az LG oled téren viszont így most picit elbizonytalanodtam.


Nekem van egy samsung 55" 4k tvm 2017 es és rengeteg kis fehér karika van kijelzőn (2017 es model) és félek hogyitt is előjön majd

júl. 10. 14:21
 8/13 anonim ***** válasza:

"egyeduralkodó az LG oled téren"


Nagy tévhit már egy pár éve. Nem hibáztatlak, mert jóideig így volt, és az emberek többsége ezzel nincs tisztában. Még ma is-is a toppon vannak, ahogy említettem igény kérdése.

A Samsung a saját (QD)OLED panálját használja, amely más tulajdonságokkal bír. Véleményem szerint szoftveresen nincs a csúcson a Samsung, néha nekem is megdöccen az S90C is.


Azt viszont érdemes hozzátenni, hogyha sok hagyományosan sugárzott TV csatornát nézel, és/vagy ahol sok a statikus kép/logo, akkor az OLED nemigen ajánlott. Persze vannak már ezek ellen beépített funkciók, de hosszútávon akkoris simán fennáll a beégés lehetősége.

júl. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Amennyiben az utolsó szakaszomban lévő történet fennáll, akkor jobban jársz egy QLED-del. Olcsóbban is jössz ki, de mégis adsz a 'moziélményért'.


Egyébként a Samsung most megjelent csúcsmodellje az S95D, amelynek kijelzője egy új, innovatív tükröződésgátló képernyőanyagot tartalmaz, ami konkrétan szétteríti a rávetődő fényt képminőség vesztesége nélkül.

júl. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a választ!


Sajnos nincs opcióm arra a TV re mert a vodafone n kerwsztül tudom kihozni (2 évente kiszoktam új telefont) de most inkább TV-t hoznék ki az elkövetkezendő sok sok évre szóval eléggé szempont az időtálloság magyarán ha egy picit rosszabb a képminősség de az élettartama jobb a samsungnak az számomra jobb ajánlat akkor :)

júl. 10. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!