Milyen okosórát vegyek?

Figyelt kérdés
Futáshoz kéne, és a funkció ami számít az csak és kizárólag a zenehalgatás és az, hogy minél olcsóbb legyen. A telefon túl nagy és nem akarom a karomra szerelni, és futás közben nem is lesz nálam, szóval olyan kell ami telefon nélkül is tud zenét lejátszani. Ha van jobb ötlet az óránál az is jó. Pl régen voltak ilyen miniatűr mp3 lejátszók amit csak a pólóra lehetett csiptetni. Nem tudom, hogy ilyeneket gyártanak-e még. Ha igen olyan kéne ami bluetooth-os, és minnél kisebb, nem is kell, hogy kijelzője legyen. Valaki tud jót ajánlani?

júl. 8. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

[link]

(Szögletesek szerintem bénán néznek ki, de kinek mi tetszik)

júl. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez biztos, hogy tud telefon nélkül zenét lejátszani? Mert a leírás csak a mobil zenelejátszójának a vezérléséről ír ami szerintem nem ugyanaz.
júl. 8. 19:42
 3/6 A kérdező kommentje:
Én amúgy rendben vagyok a kerekkel is és a szögletesekkel is.
júl. 8. 19:44
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Bár nem az olcsóbbak közé tartozik, de Huawei Watch GT2/GT2 Pro. 4 Gb a belső tárhely amire zenét tehetsz, bluetooth-szal tudsz hozzá fülest kapcsolni
júl. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

- Árukeresőn még most is van "mp3 lejátszó" kategória.


- Vehetsz nagyon apró telefont, pl. Unihertz Jelly Star ami ilyen miniatűr kis telefon. De van rajta Bluetooth, 3.5mm jack, minden. Az egész csak 120g.

júl. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ja végül nem órát vettem hanem egy pici mp3 lejátszót. Ez csak 37g.


[link]

júl. 10. 20:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!