Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 1440p 27-32" 144HZ és több...

1440p 27-32" 144HZ és több vagy 4K 27-32" 60HZ monitor?

Figyelt kérdés

szoktam játszani de inkább filmet szoktam leginkább nézni

1440p monitor olvastam hogy az 1080p video vagy játék nem túl szép rajta



tegnapelőtt 08:52
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Nyilván ha a játékot nem tudja futtatni a géped 1440p-ben sem, akkor nagyon ne akarj 4K-t se 😃


Filmhez igazán a freesync/gsync kell, hogy kadenciahelyes~közeli legyen a lejátszás. Meg a jó kontraszt, nagy fényerő... felbontás kb mindegy ezen a szinten (méret/távolság)

tegnapelőtt 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Semmi baj nincs a 1080p-s kijelzővel sem, és csak akkor van értelme a nagyobb felbontásnak ha jobb minőségben is nézed a filmeket, egy 1080p-s videó nem lesz szebb egy 4k-s monitoron sem, és az is fontos hogy a géped futtassa is játék közben az 1440p-t mert ahoz már eléggé izmos gépek kellenek.
tegnapelőtt 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1440p 240Hz, csak legyen géped is hozzá. Egyébként semmi gond a 1080p-vel...
tegnapelőtt 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!