Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ajánlanátok tabletet amin...

Ajánlanátok tabletet amin akár filmet tudok nézni, de közben rajzolásra is tudom használni?

Figyelt kérdés

Nem nagyon értek a tabletekhez, de látom, hogy vannak digitális táblák, amin rajzolni is lehet, és akár 60 ezerért is vannak már ilyesmik, ezeken filmet is lehet nézni?


Meg ha rajzolok rajtuk tollal akkor látom mit rajzolok?


elég régen néztem milyen rajzoló táblák vannak, de sok éve mikor rá néztem utoljára, akkor nem nagyon voltak ilyesmik, csak olyanokra emlékszem, hogy tudsz rajzolni, de nem tudod látni mit rajzolsz a táblán, hanem a monitorra kellett nézned


A drágább rajzoló táblák azért jobbak mert nagyobbak?



jún. 23. 11:53
 1/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

tabletekhez tudsz "ceruzat" hasznalni, es lehet ra rajzolo programot telepiteni


mas dolog az amirol irtal a digitalis rajztabla mint beviteli eszkoz (majdnem mint laptopon a tapipad, touchpad)

manapsag mar foleg akinek ez a munkaja ezek is kijelzok is egyben hogy lassa is


60 ert professzionalist biztos nem kapsz semmibol

de hobbiszinten boven eleg lehet

akar mobilon is kiprobalhatsz valami rajzolo programot es olcsobb tolat

erre vannak kulon draga tollak is

jún. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tegyük hozzá, egyes, általában drágább tabletekhez, és nem is mindig jár hozzá (drága) toll. Ha van/használható hozzá toll, azt a gyári leírásban kiemelik. Kb. 100e alatt nem érdemes ilyenekben gondolkodni újonnan, valószínűleg nincs is.
jún. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Samsung s6 lite 2022 Van gyárilag toll lehet rajzolni Filmer nézni.
jún. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!