Valaki tud ajánlani egy oldat, vagy valami helyet ahonnan lehet 5%- os liquid rendelni? Sajnos csak jóval alacsonyabb nicotin tartalmú folyadekokat találtam, keverni meg nem nagyon szeretnek... Szoval valami oldalt tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Igazából bármilyen hely ahonnan tudok nem nagyon dragáért szerezni, megfelel nekem.

#e-cigaretta #liquid #Vape #Nicotin booster
jún. 20. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Európában illegál a 20mg/ml feletti lötty így még rendelni se tudsz euba
jún. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Es esetleg ilyen szettek nincsenek, hogy mindenbol a megfelelo adag van, es nekem osszekell kevernem, vagy ilyesmi?
jún. 22. 11:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs mert a nikotinos alap se mehet 20mg/ml liter felé így töményebb oldatot sem tudsz készíteni miből
jún. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat!

De ezesetben hogyan tudok akkor hozzájutni liquidhez?

jún. 22. 14:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Sehogy

Kimész amerikába és becsempészed a táskádban de ha megtalálják ugyan úgy elveszik

jún. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!