Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha a gyártó szerint árnyékolt...

Ha a gyártó szerint árnyékolt mágnese van a hangszórónak, akkor miért "színezi át" a CRT monitorom képét oldalt, ahová tettem a hangszórót?

Figyelt kérdés

Serioux SoundBoost HT5100C egyik szatelit hangszóróját tettem egy LG Flatron T710BH mellé, és azon az oldalon, ahol a hangszóró van, ott helytelen színek vannak, ha elveszem a hangszórót, akkor helyreáll.

Miért lehetséges ez, ha a gyártó (vagy legalábbis forgalmazó) hivatalos oldalán oda van írva, hogy árnyékolt a mágnes, pont ebből az okból?


Illetve valahogyan meg tudom szüntetni ezt a hibát? Például a hangszóró és a monitor közé tenni valamit, csak ugye nem sok hely van az asztalon, az a baj...


Van egy csomó LCD monitorom is, de én CRT-t szeretnék másodlagos monitornak, szóval monitor csere kizárva.



#átverés #CRT #mágnes #LG Flatron #Serioux SoundBoost HT5100C
jún. 19. 21:11
 1/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:
84%

Ezek szerint nem korrekt a konstrukció, miután a képcső indikálja, hogy valami van.

Vaslemezzel lehetne árnyékolni, illetve lágyvas valamivel jobb elvileg, de legjobb lenne távolabb tenni a hangszórót.

jún. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy az asztalon nincs már hely. Esetleg számítógépház oldallapja jó lenne? Mert akkor kerítek egyet, az azért még befér közéjük :)
jún. 19. 21:41
 3/6 A kérdező kommentje:

Jelentem, hogy a számítógépház oldallap odarakása bevált!


Mondjuk akkor is érdekes, hogy miért színezte be, ha egyszer állítólag nem kellene neki...

jún. 19. 21:49
 4/6 anonim ***** válasza:
34%

Miért használsz ilyen monitort?

Nekem is van egy, sokat használtam annó, de basszus 2024 van.

jún. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 ennyi erővel én is kérdezhetném, hogy miért az évszám szerint használsz vagy nem használsz valamit, nem tökmindegy, hogy milyen evet írunk? Én azt használok, ami nekem tetszik, és nem azt, ami épp divatos :)
jún. 19. 22:06
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy ilyen monitorom. Nem a divat miatt nem használom már, hanem mert filérekért lehet jobb képminőségű, nagyobb monitorokat is kapni amik ráadásul alig foglalnak az asztalon helyet ééééés még a mágnes sem zavarja őket.
jún. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!