Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Manapság milyen eszközökön...

Manapság milyen eszközökön hallgatnak otthon az emberek zenét?

Figyelt kérdés
jún. 13. 13:50
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, de a köcsög szomszédétól rezeg az ablakom.
jún. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egy 20+ éves erősítőre kötött DVD lejátszóról CD-t (meg DVD filmek hangját). Tudna pendrivevról mp3-at lejátszani, de azt nem szoktam.
jún. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 BeefEater ***** válasza:
100%
Szinte mindenkinél ezt látom: Sokan a telefon beépített recsegőjéről, vagy valami gagyi, sokszor monó Bluetooth hangszóróról. Akinek több pénze van, az elkölt egy csomót egy drágább, de még mindig megkérdőjelezhető hangú soundbarra.
jún. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
70%
Én a 30 éves sztereó magnómon. Az van elég hangos ahhoz, hogy idegesítse a szomszédokat.
jún. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A rendszer végén mindenkinek a hangszóró, vagy fejhallgató van, előtte az erősítő. A jelforrás pedig a legkülönbözőbb lehet. Van, aki a hagyományosat kedveli, lemezjátszó, magnó, rádió és ma már a CD játszó is ide sorolható. Van, aki meg a modern digitális jelforrásokat részesíti előnyben. Aztán van egy külön szűkebb réteg, a vájtfülű audiófilek. Nekik aztán semmi sem elég jó. Több tízezres kábelek, több milliós lemezjátszók, erősítők, hangszórók.
jún. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én itthon semilyen kėszüléken nem hallgotok zenét,munkahelyemen napi 8-9 óråt hallgathatok zenét,megålås nélkül +emberek zaja hangoskodåsa.
jún. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"A rendszer végén mindenkinek a hangszóró, vagy fejhallgató van"

Ezt nyilván sejtettem... :D:D:D A kérdés inkább, hogy miféle, egy régi Aiwa, még régebbi Videoton, újabb hifi, stb.

jún. 13. 22:35
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem Pioneer hangdobozaim, Videoton rádióm és erősítőm, két Aiwa F220-as egy Sony kazettás magnóm, Sharp és Philips lemezjátszóm van, ezek mind az 1980-as évekből valók, de ezeken már elég régen hallgattam zenét. Ezenkívül van több, régi elektroncsöves rádióm, azokon is lehet zenét hallgatni.
jún. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy 2000W mélyládán,csak keményen hagy durrogjon
jún. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy kb. 30 éves Philips mini-hifin. Azon hallgatok rádiót, tévét, laptopot.
jún. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!