Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nintendo switch játékkártya...

Nintendo switch játékkártya miért zörög?

Figyelt kérdés
Mikor rázom a kezemben érzem hogy zörög, ez lehet baj?

jún. 8. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem is ilyen az összes. Az okát nem tudom megmondani.
jún. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi válaszod! Azt hittem egy idő után így jelzi hogy elhasználódik, mint lemezen a karc, ugyanis akár 5-6 éves is lehet. Nem rég vettem szinte új játékot, annál nincs ilyen probléma.
jún. 9. 06:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Általában a kiadás évében szoktam beszerezni a játékokat, de mindegyik szokott zörögni.


Melyik az a játék?

jún. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A "lapka" (NYÁK, amin a chip és az érintkezők vannak) nincs konkrétan a műanyag tokhoz rögzítve, hanem ahogy összenyomják a tokot, az tartja a helyén a "belsejét"

Ez nem 100%-os fix rögzítés, ezért egy minimális holtjátéka van, mozogni tud a "falak között"


Ez, ahogy "pattog" benne oda-vissza a lapka, zörgő hangot ad ki.


(Kb. ugyanaz a jelenség, mint a régi NES/FC kazettáknál is volt, csak kicsiben)

jún. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Zelda BOTWról van szó egyébként, lehet már több kézben is volt ezért kérdeztem, mert nagy eséllyel majd én is tovább adom ha megunom.

jún. 9. 19:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!