Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy régi Sony mp3 lejátszó...

Van egy régi Sony mp3 lejátszóm, vezetékes fülhallgatóval. Ciki használni tömegközlekedésen, utazás közben?

Figyelt kérdés

máj. 28. 14:20
 1/9 anonim válasza:
100%
Nem dehogy szerintem nagyon menő cucc nekem is megvan még szerintem ugyanugy király
máj. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Kit érdekel hogy ki mit gondol? Szerintem is menő, használd csak nyugodtan!
máj. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk, ki mit gondol, valaki szerint talán az, más szerint meg nem. Én is gondolkodtam már ezen hasonló helyzetben...
máj. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Hát a rózsaszín fejhallgatós férf... akarom mondani hímnemű egyed cikibb.
máj. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki egy hétköznapi használati tárgy 😭?
máj. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ciki valamit azért nem használni, mert mások véleménye érdekel.


Az MP3 lejátszó a zsebed van, csak a fülhallgató jön ki belőle, senki nem fogja látni, hogy miről hallgatod a zenét - de ha látnák se törődne vele senki és ha igen, akkor se számít a véleményük.

máj. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja jó, csak azt hittem, hogy már kiment a divatból a vezetékes füles.
máj. 30. 08:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Az történt ezzel is, mint a kompakt fényképezőgépekkel, az alsó-közép kategóriából gyakorlatilag kikoptak, mert valószínűleg valóban "kimentek a divatból". De azért nem te vagy az egyetlen, aki ilyet használ.
máj. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#7 "azt hittem, hogy már kiment a divatból a vezetékes füles"


Kit érdekel a divat? Neked vezetékes fülesed van, megfelel számodra, ezt használod.


A saját életedet éld, azt csináld, ami neked megfelel, ne mások véleményével foglalkozz!


Nekem van több vezeték nélküli fülhallgatóm is, de van amikor mégis vezetékeset használok, mert nem akarom annyira meríteni a telefont.

máj. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!