Miért recseg az RTL klub?

Figyelt kérdés
Ma elkezdett recsegni a tv-m, de csak az rtl klub. Mit csináljak, mert igy nézhetetlen.
2009. jan. 5. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kábelen keresztül fogod, akkor beállítási probléma lehet, ha kábelen akkor jelezd a szolgáltató felé! De előtte ellenőrizd, hogy a kábelen nincs-e törés vagy a csatlakozóknál valami rendellenesség?
2009. jan. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Amúgy is elég nézhetetlen a recsegés meg hab(hal) a tortán.

Ja bocs az a másik nézhetetlen csatorna.


Szóval komolyan, a filmek meg iszonyú rossz hangminőségűek és halk, a reklámok meg ordítanak. Próbáltam már írni nekik e-mailt, jelezve a hibát, de annyit nem ér a néző nekik, hogy válaszra méltassanak. Pénzéhes dilettáns társaság.

A továbbiakban no comment...

2009. jan. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen egyébként tényleg igy van, nagyon halk, valamint a reklámok orditanak. Egyszeruen nem lehet mit nézni a tv-ben. Online meg nem találok olyat, ami nézhető.
2009. jan. 5. 20:19
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is észrevettem az utóbbi időben, hogy nagyon halk az RTL Klub, de a reklámok hangosak. Főleg, ha szombat reggel bekapcsolod a TV-t a gyerekműsoroknál. A bejátszás eszméletlenül felordít, a normál hanghoz képest.
2009. jan. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első vagyok. Nálunk normálisan jön, de a reklámok hangosabbak.
2009. jan. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%

HAHOOO nem azt kerdezte hogy miert hangosak a reklamok es miert csendesek az izetlen sorozatok meg filmek hanem hogy miert recseg csak az rtl!!


probald meg a MHz et allitgatni ha van olyan menu a tv-dben ha pedig nincs akk biztos van automata csatorna kereso es probald ujra keresni az osszes csatornat hogy beallitsa magatol a tv a csatornak ellesseget!ha igy sem jo akk lehet tolluk jon!remelem segitettem!

2009. jan. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Bárcsak recsegne mindenkinek az összes kereskedelmi adó!

Az ilyeneket már rég be kellett volna tiltani. RTL, TV2, Viasat, stb... Ezek mind-mind csak befolyásolni próbálják a közízlést, sajnos elég nagy sikerrel...

A legártalmasabb problémák egyike manapság a kereskedelmi TV.

2010. jún. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!