Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen monitor értékek jók,...

Milyen monitor értékek jók, milyen távolságból?

Figyelt kérdés

Venni akarok egy DVB-T/C tuneres monitort. 23-24"-ra gondoltam az ár miatt. 0,248mm 0,266mm 0,277mm-es képpontméret mellett milyen lehet a képponttávolság, és milyen távolságból nem látni a vonalakat? Milyen a jó fényerő? A 250cd/m2 300cd/m2 a CRT-hez képest mennyivel sötétebb? Mekkora kontrasztarány adja a legjobb feketét úgy, hogy nem kell elsötétíteni, és részletgazdag? Tudom, hogy minél nagyobb annál jobb, de olyat is olvastam, hogy nincs látható különbség a dinamikus kontrasztarányok nagyságában.

Lehet egyszerre TV-t nézni és netezni vele? Pl. a képernyő egy részén nézem a TV-t, másik részen meg MSN-ezek. Ez fontos, mert ha ilyet vennék, ezt akarom használni TV helyett is, és nem akarom megszakítani egyik dolgot a másik miatt.


2010. okt. 27. 18:51
 1/1 A kérdező kommentje:
Ugye ha TV-be reklám van, akkor elég arra figyelni, hogy mit hallunk, hogy tudjuk, hogy mikor folytatódik a műsor, és TV-nézés közben is elég 1 pillanatra a képernyőre nézni, hogy megtudjuk, írt-e valaki, vagy hol tart valamilyen folyamat. De ha nem lehet egyszerre nézni, csak megszakítással, akkor többször kell kapcsolgatni, hogy van-e már, vagy lemaradunk valamiről.
2010. okt. 27. 19:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!