Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360 lézer fejegysége...

Xbox 360 lézer fejegysége hibásodhat e akkor ha rossz minőségű dvdt használok?

Figyelt kérdés

Ezalatt értem hogy a legolcsóbb Maxell 4x es DL dvd-t. Tehát a 4xesen írható és mondjuk egy fokkal drágább Verbatin 8xosan irható között van e különbség az olvasásakor..



Illetve hogy az írási sebesség mennyiben befolyásolja az olvasási sebességet.


köszi mindenkinek..


2010. okt. 26. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
szinte semmiben.
2010. okt. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
azért sok minden ben mert én amikor négyszeressel írtam 10ből 5 öt rosszúl írt ki! MOstmár 2xeressel írom maxelt!
2010. okt. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Fkris ***** válasza:

Nem szabad sz@r minőségű DVD ket venni!

Verbatimot vegyél és 2X en írd,hogy biztosan kiírja normálisan.ImgBurn-el írd ki, ne CloneCD vel!

Olvasásban nincs különbség, de ha 4X en írod, akkor nagyobb az adatveszteség, és lehet h nem tudja olvasni a Box a DVD-t!

2010. okt. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mivel nem ér hozzá a fej a lemezhez akkor szerinted miben hibásodna?

Ha nem tudja olvasni akkor többet használja legfeljebb.

A maxellel semmi gond nincs.

DE itt most ne azon szenvedj hogy milyen a jó lemez hanem azon hogy csak 4x-esen irj meg mindent és jobban cseszteted a fejet ha karcos lemezt raksz be.

2010. okt. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!