Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vetitő tanácsokatat kérnék!?

Vetitő tanácsokatat kérnék!?

Figyelt kérdés
szükségem lenne egy középkategoriás vetitőre vizualizásiós tevékenységeimhez. Nem filmvetitésre kellene, bár az extrák közé beiktatnám ezt az opciót is. Vj vagyok, és eddig a bulikon épp ott talált vetitőket használtam, és egyáltalán nem nyerték el a tetszésem. Valaki, Valamit tud ajánlani?
2010. okt. 25. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem házimoziprojektor jó lenne erre a célra 16:9 képarány 4-5 m-es átmérőket produkálnak . Én a saját régi kis infocus 4805 DLP projektorommal szórakoztam winamp milkdrop vj móddal és a Virtual Dj programmal . Nekem tetszett a látvany .
2010. okt. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2010. nov. 8. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!