Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan köthetem össze a TV-t...

Hogyan köthetem össze a TV-t a géppel vezeték nélkül?

Figyelt kérdés

Van itthon Wifink a lakásba,és mit kell ahhoz vennem hogy a minden fajta vezeték nélkül összekössem a Pc-t a TV-vel. mivel egy teljes szint van a gép és a tv között így csak wireless(vezetéknélküli) módba akarok gondolkodni

Előre is nagyon hálás vagyok bármi ötlettel kapcsolatban!


2010. okt. 24. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát én valami bluetooth cuccban gondolkodnék...
2010. okt. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A wifi-t erre nem nagyon tudod felhasználni. De ha veszel egy vezeték nélküli AV átjátszót, akkor azzal minden gond nélkül meg tudod oldani a problémádat. Vannak olyan típusok is, amik a távirányító jelét is átviszik, illetve vannak olyan típusok is, amihez kapsz egy vezeték nélküli egeret, amivel például a földszintről tudod irányítani az emeleten lévő számítógépedet.


Pár példa:

[link]

[link] (VS-5811 termék)

2010. okt. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

DLNA funkcióval. Samsung LCD tévékben van ilyen, illetve már kezd elterjedni. Újabb Philips, Panasonic tévék is támoatják. Lényege az, hogy a készülékek összeköthetők vezeték nélkül.

Esetleg másik megoldás, hogy veszel egy wifis multimédia lejátszót, rákötöd a lenti tévére és a fenti gépeden otthoni hálózat számára megosztott mappába pakolod a filmeket.

2010. okt. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

20:50-es vagyok.


Itt egy leírás a DNLA-ról: [link]


Illetve wifis multimédia játszóról: [link]

2010. okt. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi az eddig válaszokat! Sajnos nem igazán megfelelő egyik opció sem :S


jól hangzik ez a DLNA, csak egy bökkenő van, mégpedig hogy LG Plazma TV-nk van,így nem megoldható.


Az átjátszó 50.000Ft?Azt eléggé sokallom.


A gépbe beszerelősdis ismét 30.000 Ft körüli.


Sajnos tinédzser vagyok,így ilyen volemerű költekezésekbe nem is gondolkodok.Most komolyan a 21. században nincs semmi olcsó megoldás rá? Jó persze a laptopot gyorsan összekötöm a TV-vel. De a nagy gépen meg több ezer zene,kép,film amit ha lent a nappaliban lelehetne játszani akár egy házibulikor,egy család összejövetelnél,vagy egy esti filmnézésnél anélkül hogy ki kelljen írnom DVD-re bármit is..


Hát ez így elég rossz hír. :/

2010. okt. 24. 22:01
 6/8 anonim ***** válasza:

A nagy gép a tévére, a két gép közé wifi megosztás.

A laptopról megnyitod a fenti gép fájljait.

Egy USB wifi stick nem drága, de lehet hogy a laptopban van is wifi modem.

2010. okt. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jaaa, nem irtad a kérdésbe, hogy van laptopod... Akkor ingyen megoldható, ahogy írta előttem a kolléga. Csinálsz egy otthoni hálózatot, a laptop részére megosztod a PC zenés, filmes mappáit, laptop tévére és csókolom. :)
2010. okt. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Na látjátok ezért szeretem én a Gyakorikérdést és titeket! :DD

Tényleg ezer hála,már ma délután sikerült is megcsinálni. Köszi mindenkinek a kooperációt :D

2010. okt. 25. 17:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!