Szerintetek mi történt a tévémmel, hogy megfeleződött a kép, alul látszik az adás felül nagy sötétség?

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerinted honnan találjam ki hogy milyen tévéd van?
2010. okt. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Miért, ha megírom, akkor egyből tudod, hogy mi a baja?

Miért kell egyből, ilyen flegmának lenni? Nem mindenki lehet zseni, nyilván azért írtam.

Samsung, ennyit tudok róla. Régebbi típusú, nem plazma, nem is LCD. Gondolt egyet és a tetejéről eltűnt a kép, mindjárt ki ......

2010. okt. 23. 18:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor tartsd meg magadnak. Elnézést hogy megszólítottalak, egyébként tévészerelő vagyok.
2010. okt. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Jó, azért írtam, hogy én meg NEM ÉRTEK hozzá, csak nem értettem hogy akkor miért kell egyből flegmázni.

Bocs

2010. okt. 23. 18:53
 5/10 anonim ***** válasza:

Azért, mert ez kb olyan kérdés mintha azt írnád:

Mitől nem jó az autóm? Miért nem megy rendesen?


Eltérítési hiba, az eltérítő fokozat lépcsős feszültséget generáló része működik elégtelenül. Valószínűleg nem táp hiba miatt, mert akkor szimmetrikusan ugrott volna középre.

Így az az IC a hibás, ami a lépcsőzetes feszültséget állítja elő, a cseréjével megoldódik a problémád.

Mivel nincs pontos adat a készülékről, így én sem tudok további adatokkal szolgálni.

2010. okt. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszike.

Árba megéri vagy kuka?

Még egyszer köszi

2010. okt. 23. 19:18
 7/10 anonim ***** válasza:

Általában gazdaságos a javítása, de mivel nem tudom a típust, így ezt sem tudom pontosan megmondani.

Maga az alkatrész nem drága. A beszerezhetősége az már kétségesebb, tényleg típusa válogatja.

2010. okt. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Mindjárt kinyomozom,legalább is megpróbálom.

Köszi

2010. okt. 23. 19:33
 9/10 A kérdező kommentje:
Figyu, azt esetleg meg tudnád mondani, hogy a Tv-n a típusát meg tudom nézni? Papírjaim nincsenek, mert kaptam. Köszi
2010. okt. 23. 19:38
 10/10 anonim ***** válasza:
A hátuljára írva megtalálod: [link]
2010. okt. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!