Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A hordozható mini led projekto...

A hordozható mini led projektorom nem jó, a vezetékkel csatlakoztatott telefonomat nem ismeri fel, azt írja ki a projektor, hogy: No udisk exists. Please insert/Nem létezik az eszköz. Kérjük helyezze be!?

Figyelt kérdés

A hozzá kapott leírás lépésein végigmentem, hozzá az alkalmazást letöltöttem és így se működik!

Mi a baj akkor? Hogyan tudom üzembe helyezni?


Ilyen fajta: [link]


Előre is köszönöm a válaszokat és segítséget!



dec. 25. 22:41
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Szerinte akkor igaz ez, igazat írnak ezen az oldalon róla vagy nem?


Előre is köszönöm a válaszát!

dec. 28. 23:07
 12/20 anonim ***** válasza:
Hát én most bebaszcsiztam, de hol írja nem látom 😂😂
dec. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Itt: [link]


Ezen belül a táblázatban ott van leírva Adatátvitel témakörnél a USB-nél felsorolva!

dec. 29. 18:28
 14/20 A kérdező kommentje:
???
jan. 2. 09:50
 15/20 anonim ***** válasza:
Passz, még egy tippem van Youtube-n van egy rakat ilyen videó, nézd meg ott mit csinálják
jan. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Oké, köszi szépen a segítséget! 😊
jan. 2. 21:24
 17/20 anonim ***** válasza:
Mással működik a projektor?
febr. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Morzsi007 ***** válasza:

Pontosan mit szeretnél?

A telefon képernyőjét küldeni a projektorra, azt lásd a projektoron, amit a telefon kijelzőjén vagy lejátszani róla tartalmat (fotót,videót), mint USB meghajtóként használni?

A projektor hibaüzenete arra utal, hogy nem talál meghajtót, mintha egy pendrive-ot vagy külső merevlemezt keresne. Nem ismerem az android rendszert, de úgy tudom van állítási lehetőség, hogy ismerje fel az USB portot, ezt is megnézhetnéd, lehet csak ez a baj. Milyen kábellel kötötted össze és mi a cél?

márc. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Hát vezetékkel szetetném csatlakoztatni a telefonomat rá. Youtube-ot nézni, filmet rajta, hozzá kapott vezetékkel van csatlakoztatva és nem ismeri fel a projektor a telefont és ez a baj.
márc. 2. 21:35
 20/20 anonim ***** válasza:
Azt nem fog tudni mert az A41 nem támogat videó kimenetet az usb csatlakozóján.
márc. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!