Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Zenehallgatás gyalogolás/bicik...

Zenehallgatás gyalogolás/biciklizés közben vezetékes headsetről/fülhallgatóról, MP3 lejátszóról/telefonról. Hogyan hordjam? Te hogyan hordod? (kábelezés, készülék elhelyezése, ha hordom / ha éppen nem használom etc. ) F/22

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha bringázol forgalomban, úgy hordod ahogy jólesik, de mindenképp kapcsold ki!


Bringán és forgalomban ha megdöglik valaki a mobilozás/mp3 miatt, hát az a minimum, amit megtehet a többiekért.


Autósokra fokozottan vonatkozik. Megrögzött bringásként hasonló "jókat" kívánok a bringaúton közlekedő fej/fülhallgatósoknak és főleg a mobilosoknak.


Gyalogolsz/biciklizel - a füled (is) az életed! És esetleg másoké is!

2010. okt. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Bluetooth fejhallgatót használok, nagyon kényelmes, de városban nem hordanám, nem hallom mi történik körülöttem.
2010. okt. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Készüleket bedugom a zsebembe, a vezetéket meg átvezetem a pulcsim/pólóm alatt, a maradékot meg feltekerem az mp4-re.
2010. okt. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves első: Te miről beszélsz???

Kit veszélyeztetek én biciklivel/gyalog saját magamon kívül???

Második: nem kell olyan nagy hangerőn hallgatni.

Harmadik: így hogy váltasz számot/szabályozod a hangerőt?

2010. okt. 21. 13:10
 5/6 anonim ***** válasza:
LEhet zenét hallgatni, igaz nem max hang erőn,+ Oda kell jól figyelni és akkor nem lesz gond! :)
2012. máj. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
fülhallgató nélkül szoktam
2015. márc. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!