Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Másoltam a gépről DVD-re...

Másoltam a gépről DVD-re videókat és képeket, hogy a DVD lejátszóba megnézhessük. Mi lehet a baja? Nincs hangja.

Figyelt kérdés
Van egy Orion egy Philips és egy Hyundai DVD lejátszónk. Az lenne a kérdésem, hogy miért nincs hangja ha a DVD-t berakom az ORionba illetve a Philipsbe? A hyundai DVD-nek semmi baja azon van minden, kép is hang is. Mi lehet a gond? Olvastuk a DVD-k papírjait, és az van ráírva hogy lehet h nem támogatja azt a fájltípust amibe én felraktam gépről dvd-re. akkor hogyan tudom átállítani a gépen hogy ilyen meg olyan típusba másoljon? Nero Start Smartot használok.
2009. jan. 2. 11:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Amelyek nem játszák le, azok velószínűleg csak mp3 hangot tudnka lejátszani, ac3-at, aac-t nem. Konvertáld át a hangot mp3-ba (pl. virtualdub+cdex vagy formatfactory combo), fűzd a régi helyére, és úgy próbáld.
2009. jan. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!