Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szilikongumis fülhalgatókat...

Szilikongumis fülhalgatókat hogy kell bedugni a fülembe?

Figyelt kérdés

Bocsi ez egy hülye kérdés :D

De kaptam hozzá 3 szilikon méretet,de kiesik a fülemből :D

Vagy túl nagy a fülem vagy túl kicsi?:D

Illetve lehet nem vagyok hozzászokva nemtudom, de baromi kényelmetlennek tünik :) AKG K321-em van:) De nem igazán akar a fülembe megmaradni :D Egyébként általába minél kissebb a szilikon annál jobban passzol vagy minél nagyobb?

Mert valahogy kiesik a fülcsimből :D

Bocs tényleg a hülye kérdésért:D De nemtom van vmi speciális megoldás rá,hogy ne essen ki? :D

Pillanatragasztón kívül :D


2010. okt. 15. 18:36
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve annyit még hozzátennék hogy Sony NWZ E453-as MP4em van, azért vettem másik fülest hogy hátha ez hangosabb lesz mert a gyári elég halk.. De nem jártam sikerrel pedig 121 dB. Őszintén ez meg Sennheiser CX300 között vaciláltam de végülis ez lett a választás.. rosszul tettem?:)
2010. okt. 15. 18:38
 2/6 anonim válasza:
nekem is olyanom van de csak annyi hogy jól be kell dugni amíg tudod és nem kényelmetlen (meg persze nem esik ki) :D
2010. okt. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Helló! gondolom olyan füles típusod mint a régebbi SE walkmanekhez adtak és azt úgy kell "behelyezni" hogy megkeresed a méreted javaslom a legkisebbet nekem az a tökéletes! És azt nem a fül cimpádba, hanem a fül "csövébe" (nem tom h h hívjak... xD) tolod. Érezni fogod hogyha a helyén van :D

Ha nem akar semmiképen a helyére csúszni akkor válasz 1 el nagyobb méretet...


Amúgy annyival rozszab az íj fajta füles hogy semmit nem halsz a külvilágból (valamikor ez előny:D) és a dobhártyádat is jobban karosítja.. :D

2010. okt. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez az úgynevezett "agybadugós" fülhallgató, sokkal jobb mint a sima fül/fej hallgatók. Tisztább hang stb.

Told addig a füledbe ameddig csak tudod.

2010. okt. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

jah igen :D

én is így olvastam hogy "agybadugós" füles :D

jah elég tiszta fülhallgató egyébként nincs bajom vele, AKG amúgyis jó márka, ez között vaciláltam meg pioneer között, de ezt jobban ajánlották, elég tiszta valóban,és jól szól :) jah benyomtam ameddig tudtam próbálgattam de még asszem fogom :D hogy ne essen ki :D köszi azért hogy válaszoltatok a hülye kérdésemre :D

2010. okt. 15. 19:38
 6/6 anonim ***** válasza:
#3 Nekem is legkisebb a legjobb :D :D
2017. jún. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!