Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 2.1-es hangfal. Javítható,...

2.1-es hangfal. Javítható, megéri vele foglalkozni?

Figyelt kérdés

Használtan kaptuk. Itthon összedugva a jobb hangszóró nem szól, vagyis csak iszonyat halkan, ha levesszük a basszust meg a másikat, akkor nagyon-nagyon halványan hallani, mint egy régi visszhang.

Jobb meg bal felet kicserélve a másik nem szól, szóval nem a kábel tört meg, hanem a beépített csatlakozónak lehet valami hibája. Próbáltam benne mozgatni a dugót, semmi változás, belepiszkáltam, hátha csak koszos, de nem történt semmi. Mivel szétszerelni nem akarom, ezért itt az én tudományom megállt.


Megéri vajon javítani az ilyen hibát, illetve lehet egyáltalán? Valamennyit szánnék rá szívesen, mert amúgy jól szól.


2023. aug. 1. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Valszeg a végfok megpusztult az egyik oldalán. Mono módban mit produkál?
2023. aug. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Most produkálom, mekkora láma vagyok: ezt a készüléken kéne tudni átkapcsolni, vagy a számítógépen állítsam át a hangbeállításokban, ahová bedugtam?

(Nincs hozzá semmilyen használatim, de holnap belemélyedek, találok-e rajta pontos modellszámot.)

2023. aug. 2. 00:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!