Ha letöltöm a Microsoft Store-ból a TikTok-ot, akkor fogom tudni azokat a funkciókat használni, amit az Androidos alkalmazásban?

Figyelt kérdés
2 hónapja nem tudok telefonon belépni. Hiába írom be a jó adatokat, azt írja ki, hogy hibás adatok. Megpróbáltam azt is, hogy SMS-ben kérek egy kódot, de erre meg azt írta ki, hogy ehhez a telefonszámhoz nem tartozik profil. Tegnap este azzal próbálkoztam, hogy a böngészőn keresztül megváltoztatta a jelszót, de így sem változott semmi. Ezért gondoltam azt, hogy letöltöm a Microsoft Store-ból. Mert ugye böngészőből több funkció nem érhető el (pl: bizonyos szűrők, filterek, zene beszúrása, E-Mail cím megváltoztatása, stb...).

2023. júl. 23. 01:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel onnan is az androidos alkalmazást töltöd le, ugyanúgy fog működni.
2023. júl. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, hülyeséget írtam, összekevertem valamivel.
2023. júl. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2,5 éves cikk, de talán még aktuális

[link]

2023. júl. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!