Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi lehet a hibája a CRT TV-nek?

Mi lehet a hibája a CRT TV-nek?

Figyelt kérdés
Van egy Vestel CTV3731TXT típusú CRT TV-m a hibája a következő:bekapcsol hang van a képet viszont a képernyő csak egy részén homályosan lehet látni. Mi lehet a hibája?Érdemes e szakértőt hívi?Itt egy videó is rólla: [link]

2023. júl. 19. 22:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Talán képcsőhiba lehet. Passz, de amúgy aranyos a cicád :)
2023. júl. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kepcsohibas, dragabb javitani mint venni egy hasznalt, de mukodo darabot.
2023. júl. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

1.kommentelő köszi:)

2023. júl. 20. 00:35
 4/11 anonim ***** válasza:
Tönkrement a képcső végén elhelyezkedő fűtőszál
2023. aug. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Szervizmérnök úr ***** válasza:
44%

Ez a kérdés kiváló példa arra, hogy soha ne kérj tanácsot a Gyakori

Kérdéseken, ilyen ügyben!

Annyit mondanék, hogy annak idején elég sok bevételt termelt a szervizem, ezekből a készülékekből is.

Tehát van róla fogalmam, hogy az adott válaszok mindegyike sötét butaság.

De minek ír, akinek lövése sincs?

Tanulságos...

2023. szept. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 akkor írd le te
2023. szept. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb volt mérnök Úr leírni ezt, mint választ adni? (5/7, 20:11)
2023. szept. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Szervizmérnök úr ***** válasza:
44%
Szándékosan nem írtam nektek dolgozatot, nem szeretnék most mások ostobaságai miatt fáradozni. Megtettem már épp elégszer, a Gyakori Kérdéseken úgyis csak pofátlan leminősítés a "hála", rosszindulatú lelki sérültek által.
2023. szept. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#8 a sertett 'szakerto ur', rohog a vakbelem. A sok diplomaddal, meg evtizedes tapasztalatoddal a gyk-n kell osztani az eszt, mert mashol mar a kutya se kivancsi rad, ugye?
2023. szept. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Elvileg bárkinek megvan a lehetősége, hogy a maga ura legyen, vállalkozása legyen és akkor olyan problémákkal kell megküzdeni, hogy egész nap ráérsz netezgetni és nincs egy normális fórum, valahol el kell ütni a szabadidőt.

Lehet, hogy egy alkalmazott dolgozó nem annyira érzi át ennek a súlyát, de attól még létező dolog.

Aki viszont csak unalomból üti el az idejét, annak alapvetően közömbös, hogy milyen fórum. Például évek során sokan mondtak köszönetet, akik tanultak a szakmai válaszaimból, de én nem azért írtam. Nekem csak öncélú agytorna, mint másnak a keresztrejtvény, vagy más az utcán bambul a telefonba, amit én nem teszek soha.

Tehát itt valami abszolút kifacsart, rosszindulatú gondolkodása lehet egyeseknek, akik ezt fel sem fogják.

Az persze már nem mindegy, hogy köszönetet nem várna az ember, de legalább méltatlan leminősítéseket sem, vagy olyan egyszerű kötekedést, amikor tudatlan ember ugat le, de sötét butaságokat hord össze, ami fárasztó.

Magam részéről bizonyítottam, létezése óta többször, több évre elfelejtettem a Gyakori Kérdéseket, az itteni zavaró jelenségek miatt.

Legalja persze az a lelki sérült, amelyik abban éli ki magát, hogy vitát provokál, több login használatával az én beírásaim leminősíti, sajátjait nyomja felfelé.

Normális?

Komolyan azt hiszi valaki, hogy ilyen gyerekes játszadozásoktól ő többet ér? Művi százalékok? Nem hiszed el.

Arra se méltatom az ilyet, hogy egy negatívot nyomjak rá, valaki meg ebben éli ki magát?

Gyakori Kérdések, Magyarország legalja.

2023. szept. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!