Melyik konzolt vegye az (vagyis én), aki keveset játszik, azt is szinte csak este, mert nappal lefoglalja a TV-t a kislányom? PS3-Xbox360-Wii? Szóval csak napi 1-2 óra játék!

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 16:59
 1/1 anonim válasza:

Wii-t semmiféleképpen! Az a konzol vagy gyerekeknek való, vagy házibulira.

Elsősorban azt kell eldöntened szerintem, hogy milyen játékokkal akarsz játszani. Az Xbox 360 kontrollere ideális lövöldözős játékokhoz (Call of Duty, Gears of War), autóversenyhez, és tulajdonképpen mindenhez, kivéve a verekedős (Tekken, Street Fighter), és a platform (Super Mario;)) játékokhoz.

Én tősgyökeres PC-s vagyok de az utóbbi időben rászoktam a 360 kontrollerre, mert van olyan amit PC-hez is lehet használni, és eszméletlenül király! Viszont nagybátyám PS3-ján egyetlen egy játékkal sem tudtam normálisan játszani, mert annyira ratyi a kontrollere (szerintem).

Szóval ha még nem nagyon volt a kezedben ilyesmi mindenféleképpen az Xbox 360-at ajánlom.

1-2 órát játszani meg akármilyen játékkal lehet.

2010. okt. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!