Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hol és mennyiért lehet beszere...

Hol és mennyiért lehet beszerezni ilyen cuccokat?

Figyelt kérdés
A nyáron elmegyek majd dolgozni és kb. 100 000Ft-ot akarok összegyűjteni. Ennyiből lehet szerezni olyan cuccot amin jó zenét hallgatni? Hallottam hogy Házimozival nem megyek semmire, az nem olyan jó. Azt mondták nekem hogy jobban járok ha veszek egy Hi-Fi-t és hozzá egy erősítőt. Ez igaz? És ha igen akkor mennyiért tudnám megvásárolni ezeket?
2010. okt. 8. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát én imádom a zenét, van egy 5.1-es házimozim és nagyon szépen lejátszik minden zenét, nagyon jó a hangzása, miért ne lenne?! Az is volt vagy 65ezer vagy két-három éve.

De persze ez inkább emberfüggő. Az "igényeseknek" az kell, hogy kristálytiszta legyen a hangzás meg mit tudom én.

Szóval inkább ilyen féle hifi szerintem amit Te szeretnél, itt a kép, nem tudom a nevét nem értek hozzá, meg hogy mennyibe kerül, nézz utána: :)

[link]

2010. okt. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amin jó zenét hallgatni ?

Szerintem 1 htpc vagy dvd lejátszó + alesis aktív studio hangfalpár , annak kristálytiszta a hangja ...

[link]

Ha nem vagy annyira igényes a kristálytiszta hangzásra inkább a dübörgés a fontos akkor vegyél egy jó fajta 2.1 -es hangfalszetet szerintem .

2010. okt. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!