Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Philips 55 cm-es színes TV...

Philips 55 cm-es színes TV elromlott. Kék színnel megy kb 3 mp-ig aztán kikapcsol. Érdemes javíttatni?

Figyelt kérdés
Programváltásnál is kikapcsol. Néha magától bekapcsol:) Érdemes javíttatni vagy kuka?
2008. dec. 28. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Milyen idős, mennyi az értéke?


Ha szerencséd van, akkor csak pár "fogyó" alkatrészt kell benne cserélni aminek az értéke kevesebb mint 1000 forint. Ha hozzáadjuk a szerelő díját, akkor 5ezer forint alatt is megúszhatod.


Kizárólag a kék szín jelenik meg a képernyőn, vagy van más szín is, de el van tolódva kék árnyalatba az egész?


Előfordulhat az is, hogy a képcső ment benne tönkre, ha ez a helyzet, akkor szinte biztos, hogy nem éri meg rendbehozni, hacsak nem tudsz mellé bontott képcsövet szerezni.

2008. dec. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát úgy indult, hogy beremegett a kép. Aztán ha bekapcsolom, akkor látni a képet, de szinte csak kék színben. Nem mai darab már, sztem 10 év feletti. Sajnos pontos típusát sem tudom. Mostmár be sem kapcsoljuk, mert kb 3 mp után kikapcsol.
2008. dec. 28. 11:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát... Próbálj meg felhívni hozzá egy szakit, mondja meg hogy mennyiért tudná megjavítani. Ha elfogadható arnak érzed, akkor vidd el hozzá. Egy telefont megér. De számíts rá, hogy 5ezer alatt nem fogod megúszni. Akár te viszed el, akár ő jön érte a benzin+a legalább egy óra munkadíj+alkatrész ennél nem nagyon lesz kevesebb.


Ha gondolod add el hibásnak, így kb. 2-3ezer forintot kapsz érte. Használtan kapsz 10 alatt hasonló tévét. Kb ugyanott vagy.


Hol vagy helyileg?

2008. dec. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tura, Pest megye
2008. dec. 28. 12:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz körül vaterán. 5ezer forint körül lehet kapni a tieddel egyidős működőképes készüléket. Ha megjavíttatod a sajátodat, akkor lehet, hogy rá kell költeni többet mint a készülék értéke, így meg eladhatod hibásként párezer forintért.
2008. dec. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Úgy lesz köszönöm!
2008. dec. 28. 13:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem van egy Daewoo 55-ös TV-m eladó, régi de kifogástalan, 10 ezerért, ha érdekel. Budapesten.
2008. dec. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!