Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Alien 3711-es televízióhoz...

Alien 3711-es televízióhoz kérnék segítséget. Be szeretném programozni a csatornákat, odáig el is jutottam, hogy megkeresem a csatornákat, de nem tudom hogy kell eltárolni, hogy ott is maradjon?

Figyelt kérdés
Akinek ilyen tipusú tv-je van megmondaná, hogy melyik gombbal kell elmenteni a csatornát?
2010. okt. 4. 19:38
 1/1 anonim válasza:

másolom:


Sziasztok!


Nekem eredeti távirányítóm van és azzal a csatorna keresése a következő módon megy (Alien MEGA CTV3711):


1. A MENU gombot HOSSZAN le kell nyomni. (Első pillanatban bejön a hangbeállítás menüje, de továbbra is nyomva kell tartani és akkor átlép az "Overview" menübe)


2. Itt a színes gombokkal lehet ügyködni

sárga: a csatorna törlése

kék: a csatorna elnevezése (a nyilakkal (CH+ és CH- valamint a Vol+, Vol-) lehet lépkedni a betűk között és a betűket változtatni is. Ha beállítottuk a kívánt nevet akkor meg kell nyomni megint a kék gombot és tárolja a nevet)

zöld: csatorna átmozgatása (rámész a mozgatandó csatorna sorszámára zöld gomb, majd a kívánt helyre és újra zöld gomb)

piros: csatorna rejtése (ha lapozol a CH+/CH- akkor nem látszik csak akkor ha direktben beütötted a sorszámát)

fehér gomb: (amin az i betű van a színes gombok alatti sorban) automatikus csatorna keresés


A Szervíz menübe is be lehet lépni a fehér gomb (amivel automatikus csatorna keresést csinálhatsz) és a TV-n lévő VOL- gomb egyidejű lenyomásával


János

2011. jan. 8. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!