Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ajánlanátok ár/érték arányban...

Ajánlanátok ár/érték arányban jó hangzású vezetékes fülhallgatót 3-4.000 Ft-ért?

Figyelt kérdés

A megadott árkategóriát figyelembe véve tisztában vagyok a korlátokkal, így a lényeg tulajdonképpen annyi, hogy ennek a 3 dolognak megfeleljen:


árkategóriához képest...

-kellemes erőteljes basszus, de ne nyomjon el minden mást

-gumiharangos kialakítású, nem az EarPods féle

-mikrofon legalább 1 db fizikai gombbal



2023. febr. 2. 11:47
 1/7 anonim válasza:
65%
Én a múlt héten kaptam meg, hogy csoro vagyok, mikor drágálni merészeltem egy 100.000 forintosat. :(
2023. febr. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

100000 forint akkor is kurwa sok érte, mondhat bárki bármit :)

Nagyon max 30-40, de semmiképp sem 100!

2023. febr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyetértek. Tehetősebb vájt fülűeken és zenével dolgozó embereken kívül semmi értelme annál drágábbat venni, pláne vezetékesből, ami tök mindegy mennyibe kerül, idővel úgyis megtörik benne a kábel és újat kell venni.
2023. febr. 2. 12:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hangszerbolt webshopokban a Superlux márka szerintem megelégedésedre szolgál majd. Árukeresőn is érdemes nézni a véleményeket, meg angolul teszteket keresni, főleg youtubeon.
2023. febr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez a JBL szimpatikusnak tűnik lehet veszek egyet.

2023. febr. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nekem ilyen van. Szépen tisztán szól

2023. febr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#5:

Az olcsóbb JBL-ekkel csak óvatosan, mert én már egyszer ráfáztam. Vettem egyet a médiában, és nagyon csúnyán benéztem, mert zenét borzalmas rajta hallgatni, filmezéshez kissebb nagyobb túlzásokkal jó volt. A fülhallgató konkrétan ordított, és ezt ne úgy képzeld el, hogy nagy volt a hangereje, hanem úgy, hogy kívülről is tisztán lehetett hallani azt, amit hallgatsz rajta, és ez nem jó, pláne, ha telefonálsz. Az Equalizereket pedig nem bírja, ami azt jelenti, hogy ugyan olyan maradt a hangzás, ha nem rosszabb lett egyes beállításokkal. Ha ajánlhatok egy gyártót, akkor az a Senheiser legyen. Most egy 20000 forintos senheiserem van, és ha nem jó a hangzás, akkor equalizerrel utána lehet igazítani, és úgy állíthatod be, ahogy a fülednek jó.

2023. febr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!