Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy okosóra ami 25 én lett...

Egy okosóra ami 25 én lett beálitva telefonról,27 én már 3 percet késett ez mitől lehet,mitől lehet mi rá a magyarázat mert, utána a hozzá tartozó app már viszaálította jó időpontra, az appal és ez elég ijesztő?

Figyelt kérdés
Köszönöm ha valaki logikus választ ,tud erre adni , nagyon megköszönném.

2022. dec. 28. 09:03
A kérdező szavazást indított:
Időanomália
Hiba?
6 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha megmondod, hogy pontosan milyen óra az sokat segítene.

De valószinüleg az van, hogy egy gagyi vacak óramű van benne ami ennyit tud.

Akkor lenne pontos ha folyamatos netkapcsolata lenne és tudna szinkronizálni egy ntp szerverre.

2022. dec. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Zzzoli ***** válasza:

Ahogy az előttem szóló írja. Sajnos a gagyi készülékekben nem szempont az óra pontossága. Például a szoftver a processzor órajelét osztja le hozzá, ami csak megközelítőleges, gyakorlatilag csak arra egy megoldás, ha kiesik a telefon hatóköréből kicsi időre. Ha hosszabb időre megszakad a kapcsolat, akkor egyre növekszik az eltérés.

Időmérőnek önmagában alkalmatlan, de ha ott van mellette a telcsi, akkor folyamatosan szinkronizál.

2022. dec. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!