Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért van az ha vissza akarok...

Miért van az ha vissza akarok nézni valamit a tv2 play ről,semmit sem akar betölteni a tv?

Figyelt kérdés

pl youtube-t meg minden egyebet szépen betölt,bele lehet tekerni nagy felbontásban is és egyből betölti!

A tv2 play-n lehetetlen,el sem indul,pedig t-home-s előfizető is vagyok elvileg jogosult vagyok a prémiumra is...regisztráltam gmail-es fiókommal,amivel a t-home-t is használom.



2022. nov. 11. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
24%
Aki tv2-t néz az annyit is ér.
2022. nov. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
24%

1


Ugyanezt akartam írni. Aki a propaganda adót nézi, az meg is érdemli a sorsát.

2022. nov. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

én híreket,politikát nem nézek már jó pár éve pont ezért se rtl se m1 se tv2 se atv se semmi,helyesbítek is :aki ezek közül bármelyiket nézi az annyit is ér,mindenhol a vakítás megy ezt ugye mindenki tudja,nem kell hozzá egyetem...

én csak az ázsia expresszt szeretném vissza nézni,lehet az is megvan játszva nem mondom,sőt majdnem biztos...de ez pont nem érdekel,szórakoztat és ennyi.

2022. nov. 11. 22:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!