Szerintetek vegyem meg az előbb kijövő mohot vagy várjak amíg kijön a cod7?

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát én az új MOH-tól abszolút nem ájultam el, pedig nagyon nagy MOH rajongó vagyok.Szerintem inkább az új CoD 7 mert sok újdonság van benne:) Ráadásul a MOH-ot BC2 klónnak is hívják, amin nem is csodálkozom, hisz a DICE készíti mind a kettőt.
2010. szept. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

A MoH 1 BFBC2 koppintás de a cod 7 nagyot fog szolni.

én már megrendeltem és te :D

2010. szept. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én még nem tudtam megrendelni, mert karórára gyűjtök pénzt=) De amint megvan a karóra pénze, jön a CoD7 is:DD
2010. szept. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ok ezek szerint cod7 lesz :D a bfbc2 már úgyis megvan :DD
2010. szept. 29. 16:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg inkább ne azt vedd meg, amit más mondd, hanem ami neked tetszik.

Nekem is néha haverom mondja hogy ezt vegyem meg meg azt, és nekem nem tetszett, ízlések és pofonok.


Nézz videót az összesről, meg ha lesz akkor szedj le demot, menj biztosra.

Szerintem mindkettő jó lesz, legalábbis videók alapján, de én biztos nem veszem meg első nap, 2-3 hónap után 7-8-ért is meg tudom majd szerezni, és addigra úgyis kiderül, hogy szar-e vagy sem.

2010. okt. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igazából nekem megvolt a moh beta nem volt rossz de hasonlít nagyon a bfbc2re a cod7ről pedig csak pár videó van fönt
2010. okt. 3. 21:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!