Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Jelent valamilyen problémát,...

Jelent valamilyen problémát, ha a TV-nek 60 Hz a képfrissítése?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy tévét, és nem tudom, jó lenne-e. Tudom, hogy az európai tévéadások 50 Hz-zel jönnek, ezért aggódom, hogy esetleg akadozni fog rajta az adás, vagy más probléma lesz vele.
2022. okt. 17. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem...
2022. okt. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Tudom, hogy az európai tévéadások 50 Hz-zel jönnek, ezért aggódom, hogy esetleg akadozni fog rajta az adás, vagy más probléma lesz vele."

Semmi köze a kettőnek egymáshoz.

2022. okt. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Max 60-at tud. Tehát tud kevesebbet is.

Ha 50 képkocka/másodperces filmet nézel, akkor 50 képkockát fogsz látni.

Az akadozás akkor történhet ha a lejátszott tartalom több képkocka mint amit a tv tud, mert akkor nem látosz minden kockát. Tehát ha a 60-as tv-n 120-as tartalmaz nézel, akkor csak minden másodikat látod.

2022. okt. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2022. okt. 17. 19:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem TV-boxom van monitorra kötve. A monitor 60Hz-es és az 50Hz-es adás remeg, vibrál rajta. Szerencsére a box linuxos és lehet állítani benne, hogy 60Hz-re konvertálja az adást és úgy küldje a monitorra, így már nincs semmi baj a képpel.
2022. okt. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!