Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri okosórát vásárolni?

Megéri okosórát vásárolni?

Figyelt kérdés

#okos #okosóra #Hordozható készülék #Viselhető eszköz
2022. okt. 11. 19:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak időt akarsz nézni akkor nem.
2022. okt. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
94%
Nem.
2022. okt. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Nekem galaxy watch 4-esem van, nagyon szeretem. Lehet vele fizetni, üzenetet írni, ki mennyire használja ki. Egyeduli ellenérvem az, hogy naponta töltöm, mint a telefont.
2022. okt. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem megéri. Van rajta csomó olyan funkció, ami jó ha van. Ha csak időt nézni kell akkor nem, arra rendes óra kell. Belépő szintű órának jó egy egyszerű Fortis is, vagy IWC, de azok ár-érték arányban nem a legjobbak szerintem.
2022. okt. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Én szeretem a tech dolgokat, de az okosóra az egyik olyan dolog, amit totál feleslegesnek tartok. Sosem értettem a logikáját. Telefonon sokkal kényelmesebb üzenetet írni/olvasni és nincs ember akinél ne lenne ott a telefon a farzsebben. Ilyen érveket szoktam hallani, hogy "rögtön látom ki hív". Azt, ez aztán prioritás hogy kb. 2 másodperccel előbb tudod hogy ki hív, mint előkapod a telefonodat. +1 dolog ami totál felesleges, de tudja az ember nyomkodni.
2022. okt. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem, mert elég sokat irogatok, viszont az ember tesz-vesz itthon, vagy dolgozik, így nincs mindig nálam a telefon, de egyből tudom ha írtak. Melóban, nagy zajban meg nem is venném észre ha a telefon jelezne. Volt mikor olyan szempontból is jól jött, hogy vezetés közben írt rám a párom, és még időben vissza tudtam fordulni. Vagy a napokban arra használtam, hogy a motoros rutinpályán mértem, hány kilométert megyek :)

Az meg, hogy kinek mi éri meg, az egyéni elbírálás.

2022. okt. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy viszonylag egyszerű változat van, fizetni nem lehet vele, de telefonálni igen. Ha véletlenül otthon felejtem a mobilomat, akkor is el tudnak érni, és én is tudok bárkit hívni. Hátrányként én is a töltést nevezném meg.
2022. okt. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Milyen órája lehetett a szaud arábiai ellenzéki fickónak, akit néhány éve kinyírtak az ankarai nagykövetségen.

A barátnője telefonjára kiment a hangfelvétel az esetről.

2022. okt. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
54%

4.


"Belépő szintű órának jó egy egyszerű Fortis is, vagy IWC, de azok ár-érték arányban nem a legjobbak szerintem."


Na, a napi milliárdos, óraszaGértő. A Fortis sem alap idehaza, de az IWC...mint alap óra...NER lovagoknál, meg Dubai-ban.

2022. okt. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9: pont azt mondtam, hogy az iwc ár érték arányban nem a legjobb. Ezzel enyhén utaltam arra, hogy felesleges megvenni. A Fortis 300któl indul, pont mint egy márkás okosóra. Attól még, hogy gyárt 15m-ért is órát még nem jelenti, hogy csak azt lehet megvenni :D Igen, óraszagérző vagyok jül látod ;)
2022. okt. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!