Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem kapcsol be a laptop?

Morzsi007 kérdése:

Miért nem kapcsol be a laptop?

Figyelt kérdés
Régebbi kis HP Elitbookról van szó. Eddig jól működött. Utoljára a fiam használta Youtube-ra, lemerült és töltőre rakta, de már nem indult a töltés. A LED sem világított, hogy áram alatt van. Semmit nem csinált. Aksi nélkül sem indult. A töltőn 19,5V-ot mértem, amennyinek kell lennie, elvileg jó. Régi masina, de így SSD-vel még alap dolgokra teljesen megfelel. Szervizbe nem akarom vinni, mert ldrágább lenne a javítás, mint maga a készülék. Ha valakinek van ötlete, akkor írja le. Köszi

2022. szept. 15. 07:34
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Kuka
2022. szept. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha nincs más, az lesz:))
2022. szept. 15. 07:51
 3/10 anonim ***** válasza:

Tudjuk, két éve raktál bele SSD-t.

A gépet nem, tudjuk távjavítani, te sem értesz hozzá, így marad a szerviz.

Kérsz egy bevizsgálást, és annak az eredménye alapján mérlegelhetsz a továbbiakról.

2022. szept. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Megdöglött az alaplap
2022. szept. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak így hirtelen? Nekem is megfordult a fejembe.
2022. szept. 15. 12:38
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem a tabletben egyik pillanatról a másikra halt meg a wifi
2022. szept. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Meg kellene nézetni, de az alaplap helyett szerintem az áramellátást nézném meg. Jó a töltője? Jó az akkuja? Valamelyik biztosan hibás. Van egy Thinkpad x201-esem, Windows 7-tel és ma is gyorsan és jól működik, egy kis hibával. Ugyanis az akkuja rossz, alig félórát bír. Ha nem veszem észre ezt, kikapcsol, se kép, se hang, teljesen halott.
2022. szept. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 6 eves laptopom akkuja teljesen kuka es ki se lehet szedni
2022. szept. 16. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Aksival 2-3 órát is el van, de aksi nélkül sem indult be. Töltőn van feszültség 19,5V.
2022. szept. 16. 07:42
 10/10 anonim ***** válasza:
8-as: az a legrosszabb, ha nem kivehető az akkuja.
2022. szept. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!