Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ez hiba vagy csak a vakutöltés...

Ez hiba vagy csak a vakutöltését jelzi? Fujifilm finepix jv100

Figyelt kérdés
Ma kaptam egy fényképezőgépet - fujifilm finepix jv100 - és ahogy tanulmányozom azt látom a használati útmutatóba, hogy ha a jelzőfény pirosan villog akkor memória vagy lencse hibája van. Sírás kerülget már :( Valahol olyant is olvastam, hogy a vaku feltöltését is jelzi, lehet ez az? Nem állandóan villog, csak amikor fotóztam és után pár másodpercig. Aztán visszaáll zöldre majd elalszik. Ez normális? Ugye az :(? A képek nagyon szépek :)
2010. szept. 24. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen akkor a vaku tölt.

Nekem mondjuk S5800-am van de az is expo után pár mp-ig mintha lefagyna nem csinál semmit de llog sárgán a led addig tölti a vakut. Ez ilyen, sajna... :(

2010. szept. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen igazad van. De azért biztosra mentem és visszavittem megkérdezni, hogy most mi van...gondoltam 3 napig cserélik ha baj van. Rendes volt az eladó, csak nehezen értette meg mi a bajom, mire felfogta rám mosolygott és közölte, hogy ez normális hisz amíg az villog nem tudok fényképezni, az aku tölt.

Tényleg csak pár pillanat, de zavart... Ha te is így mondod akkor tuti "természetes". A képei nagyon jók!


Köszi, hogy írtál ;)

2010. szept. 25. 19:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!