Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 2 év múlva érdemes xbox360 -t...

2 év múlva érdemes xbox360 -t venni? (vagy elavult lesz már akkor? )

Figyelt kérdés
mert 2 év múlva tudnék annyi pénzt össze gyűjteni rá.
2010. szept. 24. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Két év múlva lényegesen olcsóbb lesz, mert jön újabb, jobb. Persze el is avul. Ez természetes.


Amire nekem kell majd, az a Guitar Hero sorozat. A nagyobbik fiam most 5 éves, a kicsi 3, korábban még nem tudták volna használni.


A ritmusjátékok divatja lement - de attól még jó poén. Persze az ilyen dolgok miatt lehet, hogy nem is fog akkorát esni az ára...

2010. szept. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
valószínű megéri, mert ez már nem az a technika, amire mondjuk 5 év múlva azt fogják mondani, hogy milyen csúnya a grafikája
2010. szept. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vegyél ps3-mat elméletileg a sony 2016-ig tervezte!
2010. szept. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az oké,hogy a sony 2016 ig tervezte,de azt nem garantálja,ha te most megveszed,addig jó is lesz.Szerintem vedd meg nyugodtan az x-boxot,mert a 360 most nagyon felkapott.jönnek hozzá az újabb és újjabb cuccok...én most egy kineckt et akarok hozzá venni,ami szerntem nagyon jó cucc
2010. szept. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem még 2 év múlva is jó lesz (persze akkor sem lesz jobb a ps3-nál).

Ami most jó játék az akkor is jó lesz.

2010. okt. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!