Szerintetek egy TV-nek jó paraméterek a lentebb felsoroltak?

Figyelt kérdés

LG a TV és 60-ért adják


- Képátló: 22" - 56cm

- Felbontás: Full HD 1920 × 1080

- Képarány: 16:9

- Digitális MPEG4-es DVB-T tuner, beépített hangszórók (2 × 3 W), PCMCIA kártyahely (kódolt digitális adások vételéhez)

- Képpontok mérete: 0,24825 × 0,24825 (mm)

- Fényerő: 300 cd/m2

- Kontraszt: natív: 1000:1/ dinamikus: 20 000:1

- Betekintési szögek: 170°/160°

- Válaszidő: 5 ms (2 ms GTG)

- Megjeleníthető színárnyalatok: 16,7 millió

- Csatlakozók: DVI, VGA, audiobemenet (jack), antenna (RF), SCART (2 db), kompozit és hozzávaló sztereó audió (egy pár RCA), S-video, HDMI (2 db), komponens és hozzávaló sztereó audió (szintén egy pár RCA), optikai digitális hangkimenet, fejhallgató-kimenet, illetve RS232 (szervizcélokra) és USB

- Fogyasztás: 55 W (1 W készenléti)



Most vennék ilyet és én nem vagyok egy nagy szaki ebben!

Köszi előre is!


2010. szept. 21. 18:13
 1/6 cipi8 ***** válasza:
Szerintem ez jól hangzik ha boltban adják ennyiért és ez zsír új akkor jó! Bár a kontraszt arány lehetne egy kicsit nagyobb is de jó! Én meg venném!
2010. szept. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fogyasztásból itélve, ez egy LCD TV. Mielőtt megvennéd, nézd meg a képet különböző szögekből. Körben, minden irányból. Ez nem egy monitor, ahol a kezelő midíg középen ül, hanem TV, amit kissé oldalról, és alulról meg felülről is látni kell. A gagyibb LCD, nem középről nézve erősen torzít.
2010. szept. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat valószínű, akkor megveszem!

Egyébként ez egy LCD TV és Monitor is egyben!

Több info róla: [link]

2010. szept. 22. 19:16
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha valaki még ért hozzá írjon!
2010. szept. 22. 19:17
 5/6 anonim ***** válasza:
HD tv-t csak ugy vegyél, ha a tervezett nézési távolság nem lesz nagyobb a kijelző átlójának a háromszorosánál. Magyarul: nem érdemes HD tévét venni 85-90 cm-nél kisebb átmérővel, mivel egy átlagos nézési távolságból (3 m) a kép apró részletei a szem számára megkülönböztethetetlenek lesznek, ezért kár a plusz-költségért. Ez a méret amit írtál, monitornak nagyon jó.
2010. szept. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 redbull01 válasza:
ott van a betekinési szög 170 lehet látni oldalról is :D
2013. jún. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!