Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mire szolgál ethernet aljzat...

Mire szolgál ethernet aljzat a műhold vevőben?

Figyelt kérdés
Rádugtam a netet de nem csatlakozik rá.El kellene hogy érjem a YouTubot ,meg a web TV meg hasonlókat.Beállításokat is átjártam az internet csatlakozás, de nem kap IP címet, manuálisan is beírtam DHCP kikapcsolva, de sajnos sehogy nem sikerül vele a kapcsolódás a netre.

#IPTV #Digiális műholvevő set-top box #web tv
2022. jún. 9. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Szerviz port szoftverfrissítéshez, netezni nem tudsz rajta. Legalábbis ha egy szolgáltatói box. Ha bolti, és van rajta YouTube alkalmazás, akkor valószínűleg hibás, garanciáztasd meg.
2022. jún. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

Nekem kutya közönséges OPTIKUM vevőm van, mondhatni a legolcsóbb.

Van több is, 2 routerre kötve kötve komunikál egymással osztásban, nagyon régi UPC csak kártya.

Harmadik a telken van, csak a kártyát kell vinnem.

Saját, készülékbe írt IP címük van, így látják egymást.

Netre is kijut, bár korlátozottak a lehetőségek (a sok elvi közül), de van ami működik. Időjárás, térkép, néhány YT.

2022. jún. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom, hogy szolgáltatói vagy bolti, úgy kaptam az IP TV, szeretném próbálgatni vele(van kábel tévés előfizetésem, csak úgy szeretek bütykölni) lehet veszek rá egy fejet, a tányér fenn van még az analóg műholdas időkből, egykor azzal foglalkoztam... :-D
2022. jún. 9. 20:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi köze egy IP TV "doboznak" a műholdvevőhöz.

Ég és föld (szó szerint!) a kettő...

Ha gondolod, próbálgathatod.

2022. jún. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!