Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Okosórával kapcsolatban lenne...

Okosórával kapcsolatban lenne kérdésem. Létezik olyan, amin folyamatosan bekapcsolva marad a kijelző? Elsősorban Amazfit modellekre gondoltam, az tud ilyet?

Figyelt kérdés

2022. máj. 12. 11:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Ki lehet kapcsolni rajta a takarékos üzemmódot?
2022. máj. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Full kijelzőre gondolsz, vagy csak valami egyszerűbbre. Mert a cirka Huawei watch GT-m, always on beállításnál csak egy egyszerűbb kijelzési módot tud
2022. máj. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb Xiaomi tudja az AOD-ot
2022. máj. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Csak egy kérdés, mi értelme van a kijelző folyamatos bekapcsolásának?
2022. máj. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az AOD (Always-On-Display) funkció csak OLED (és nem LCD - azaz pl. IPS) kijelzők esetén esélyes, nem tudom, a tieden mi van. Az OLED kijelzők esetén a fekete pixelek nincsenek bekapcsolva, így sötét háttéren kevesebbet fogyasztanak, de gondolom így is gyakran kell tölteni őket ilyenkor. LCD kijelzőnél ez szerintem pár óra alatt lemerítené az akkumulátort, mert háttérfény mindig van, bár elvileg ennek nincs akadálya, ha a szoftver lehetővé teszi.
2022. máj. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nem pontosítottam a kérdést, bocsánat.

Az lenne a cél, hogy ezekre az órákra lehet letölteni mindenféle óralapot és kvázi, mint egy óra, mindig mutassa, ne kapcsoljon ki a kijező x mp. múlva. Nyílván akkor hamarabb lemerülne, ez tiszta sor. Aztán lehet, hogy technikailag ez nem megoldható, ezt nem tudom.

2022. máj. 12. 13:39
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem elég pontos. Konkrétan az óra típusa hiányzik. Gondolom némelyiken lehet, másokon nem.
2022. máj. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki értette, csak kb. annyira van értelme van ennek, mint az okostelónak a kijelzőjét folyamatosan bekapcsolva hagyni.
2022. máj. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ja, bocs, még nem vettél, az más...
2022. máj. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%
Értelme tényleg nincsen, pláne este, vagy sötét helyen (pl mozi), mert egy sima karórával szemben ez világítani fog. Én a karmozdításra bekapcsolást is kilőttem, mert az is feleslegesen kapcsolgatta a kijelzőt.
2022. máj. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!