Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 2.1es hangfalszett vagy mini...

2.1es hangfalszett vagy mini hifi?

Figyelt kérdés
Csakis számítógépen használnám: filmnézésre és (hangos) zenehallgatásra. Igazából szakmai ismereteim hiányában nem tudok dönteni. Egyik ismerősöm a hifit ajánlja, de én inkább a 2.1 felé hajlanék.
2010. szept. 16. 16:38
 1/5 kiss1999 válasza:
ink 2.1 ár/arány értékbe jobb sztem
2010. szept. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Körülbelül 20E forintot szeretnék rákölteni. Kíváncsi lennék, hogy mi szól egy hifi és mi szól egy 2.1 mellett.
2010. szept. 16. 16:49
 3/5 Dymo ***** válasza:
ha úgyis rákötöd a gépre,akkor 2.1
2010. szept. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én inkább egy aktív hangfalat ajánlok,"hangos zenehallgatáshoz"ahogy Te írtad,nem valami jó a 2.1,de a mini hifi sem,vagy még gyűjtesz hozzá egy kicsit,és veszel 5.1-et.
2010. szept. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

amit én tapasztaltam... mini hifi: gépre kötve kicsit "visít" (sok a magas, kevés a mély) hangosan nem hallgatnám. 2.1: szintén gépre kötve, olyan mélyet ad, hogy lenyomja a házimozimat simán (az is gépre van kötve) viszont ha kell teljesen le lehet venni róla és nem dübörög az egész ház


szóval sztem 2.1 de biztos abban sem mind1 milyet veszel mint ahogy hifinél sem.

2010. szept. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!