Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vélemények az Xbox360 Wireless...

Vélemények az Xbox360 Wireless Controller for Windowsról?

Figyelt kérdés

Én ilyet szeretnék venni csak azt nem tudom hogy egy egy jó választás vagy tegyek le róla?

Kép: [link]


2010. szept. 13. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon kényelmes kontroller, jól használható, és minden támogatja, mivel PC-re Xboxról portolnak.
2010. szept. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ajánlom!:) Nekem olyan van, és játékokat azzal játszom!:) Billentyűzeten azért összezavar engem néha-néha a sok gomb egy játékban, ezért is vettem ilyet, mert itt könnyebben tudom irányítani akár a karaktert.
2010. szept. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Szerintem még a héten megveszem. Tiétek is vezeték nélküli? Csak azért kérdem mert utálom a vezetékeket főleg gamepadon.
2010. szept. 14. 20:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt vezeték nélküli, de inkább én leváltottam, mert már megszoktam igazából, hogy vezetékes kontrollerrel szoktam játszani:D Ezzel nekem olyan furcsa volt, hogy bárhova megyek 9 métereb belül, megnyomok egy gombot és a gép reagál:O
2010. szept. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is megvettem a vezeték nélkülit és nagyon jó nekem is nagyon bejön minden játék gond nélkül beismeri.(Mert márt hallotam olyat is hogy olcsóbb joyoknál ez is előfordulhat.)
2010. szept. 26. 19:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!