Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi lehet a baja a fényképezőgé...

Mi lehet a baja a fényképezőgépemnek (Canon)?

Figyelt kérdés
Nem rég kaptam -három hónapja-, egy Canon Powershot sx120as fényképezőgépet. Az elején még semmi baja nem volt, de most egy problémám van vele, hogy amint új elemet rakok bele rögtön villogni kezd, hogy merül, miközben az elem teljesen új, majd egy idő után -sajnos elég hamar-, le is merül! Nem értem egyszerűen mi baja lehet, és az a problémám, hogy az előző Canon gépem is ezzel a bajjal küzdött, olyan fél év után, azonnal merülni kezdett az új elemnél. Mit csinálhatnék vele? Vigyem el szervízbe? A válaszokat előre is köszönöm!
2010. szept. 13. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem a fujifilmem csinálta ezt. akksikkal viszont jó volt.
2010. szept. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Biggus Dickus ***** válasza:
Alkáli elemmel nem érdemes a fényképezőgépeket használni, mert csak párat tudnak velük exponálni. NiMH ceruzaakkukat használj.
2010. szept. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2010. szept. 18. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!