Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Sega Dreamcast mért nem volt...

Sega Dreamcast mért nem volt sikeres?

Figyelt kérdés
Európában 1999-ben jelent meg de már 2001-ben "kifutott" a piacról!Mi volt az az oka?
2010. szept. 12. 17:26
 1/9 anonim válasza:
0%
Szerintem az hogy kb akkor jelent meg a PS1 is.
2010. szept. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a PlayStation 1 1995-ben jelet meg :D
2010. szept. 15. 07:45
 3/9 anonim válasza:
Az hogy a Ps2 2000-ben jelent meg és ezzel kinyírta a Dreamcastet. Elég erős reklámot csinált akkor a Sony és ezért mindenki bele volt buzulva a konzolba , ja meg azért mert az tudod DVD-t olvasni és akkor az volt a legolcsóbb DVD lejátszó anno. Meg hát a Seganak is elég sok üzleti bukásai voltak mint például a Mega CD, 32X,Saturn és maga a Shemue. Remélem a jövőbe azért Sega vissza fog állni a hadwerfrontra.
2012. márc. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Meg szerintem a PS1 is rátett ami nem volt rossz gép!
2012. márc. 17. 19:19
 5/9 anonim válasza:
Azzal csak a Saturnal baszott ki. Lényegében a Dreamcast volt a válasz a Ps1-re.
2012. márc. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én anno nem is hallotam a Sega gépekröl!

Nálunk volt PC,PS1 meg a sárga kazettás nintendó és kifújt!

Amúgy meg szerintem jobb ha nem térne vissza így is van elég gond a PS3 vs Xbox360 rivalizálásábol!

Pl hogy az MS fizettett már jó pár fejlesztönek hogy az Xbox360 legyen a célplatform és így PS3mon meg egy ocsmány grafika lett az eredmánye!

Meg ott van pár elég jó X360 exklúziv ami miatt kell vennem egy gépet!


Most jönne egy új sega gép jó exklúzivokkal nem bírnám ki hogy ne vegyem meg!:D

2012. márc. 17. 22:56
 7/9 anonim válasza:
Hát pedig a Sega csak akkor fog minőségi játékokhoz visszaállni ha lesz egy saját hadvere.
2012. márc. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Senki nem irta le a választ a kérdésre..

Mert már gyárilag játszotta a backup játékokat,és igy csödbe ment az eredeti eladása..Akkoriba simán verte a ps2 is,mivel az is csak a gyári gameket játszotta le..

2012. dec. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Azért én szerettem
2013. máj. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!