Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lg házimozi rendszert vettem...

Lg házimozi rendszert vettem a samsung led tvm hez. Nem jó! Mit csinjak vele? Bövebeen lent

Figyelt kérdés
összeraktam , de nincs hang,pedig külső hangszóróra állitottam, a menüje se jelent meg, de dvdt tettem be, akkor jó volt és szolt is..
2010. szept. 11. 16:42
 1/6 anonim válasza:

Azzal elvileg nem lehet probléma, hogy más a tv és a házimozi márkája. Legalábbis, nekem nem volt vele gond.

Ha minden kábelt megfelelően dugtál be is és a dvd-nél lejátssza a hangot akkor nem hiszem, hogy a házimozival van a baj.

Hogyha a tv-t is 5.1-ben szeretnéd nézni, akkor a házimozit AV-re kell állítani a távkapcsolón.

2010. szept. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszodat=) ,de nem engedi avba raknia tvt akkor mit állitsak rajta??
2010. szept. 11. 17:15
 3/6 anonim válasza:

A dvd lejátszót állítsd AV-ra. (elvileg a távkapcsolón kell legyen átváltó gomb, általában /av-aux-usb/ között). A tv-n pedig vedd le a hangot.

Nem vagyok szakértő, de nekünk így működik. Remélem tudtam segíteni!

2010. szept. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen!! mostmár jó,csak a 2nagy hangszóró működik a 3 kicsi pedig nem... jól van csatlakoztatva is a beállitás pedig aux opt.. mit csináljak vele?:?
2010. szept. 11. 17:36
 5/6 anonim válasza:

S.SRD <- van ilyen gomb rajta? vagy amin Dolby Surrond embléma van?:D ott tudod állítani, hogy Movie (5.1) ,Music illetve norm. hangzása legyen. A Movie-ra állítsd.

Ha nincs külön ilyen gomb akkor nézz körül a hangbeállításoknál

2010. szept. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszi a segitséget!!=)
2010. szept. 11. 19:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!