Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hitachi Smart Tv-hez Bluetooth...

Hitachi Smart Tv-hez Bluetooth távirányítót, de honnan milyet?

Figyelt kérdés
Vettem néhány hónapja egy Hitachi 50HAK5350 Smart LED televíziót. De Ledes-Infrás távirányítót adtak hozzá. Néztem-kerestem neten és üzletekben is hozzá bluetooth távirányítót ( Emag-MediaMarkt-Auchan stb ) De seholsem találtam hozzá. Egyedül egy-két tipust találtam ami univerzális de azon komplett billentyűzet és tapipad van. olyat nem szeretnék mert az akkora mint egy kistányér. Van már a családban okos tv, de ahoz gyárilag adtak bluetootosat. Illetve az előző tv készülékemhez is olyan volt. Így ezzel a ledes távirányítóval nagyon rossz kezelni. Sokszor nem érzékel és a hang alapú keresés sem működik.

2022. febr. 17. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Gyári távirányító amit kaptál? Annál jobbat úgy sem tudsz venni.

Utángyártottak szerintem vackok.


Vagy telefonos app, vagy pl spéci mindent irányító távirányító pl Logitech Harmony

2022. febr. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gyári az sajnos hagyományos ledes.
2022. febr. 17. 11:25
 3/7 A kérdező kommentje:
Telefonos appokból is a legjobb is csak arra jó hogy hangerőt állítsak meg csatornát léptessek. Kikapcsolni kitudom vele de be már nem mert az meg wifin a routeren keresztül csatlakozik.
2022. febr. 17. 11:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Infás az, ledes nincs :)

Jelenleg infrás a legelterjedtebb.

Kevés eszköz tudja Wifi -n vagy BT -n ezt fogadni.

2022. febr. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Led-ed úgy értettem hogy van benne egy kis led ami küldi a jelet, az infrásban nem voltam teljesen biztos hogy az a neve.
2022. febr. 17. 12:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindenesetre ilyen gagyi kínai utángyártott vackokat ne vegyél. Én megjártam. Aztán vehettem eredetit sokszoros áron ami tényleg jó. Kidobott pénz volt az utángyártott vacak.

Olcsón jó nincs.

Ha nem tetszik a gyári akkor a jobb minőségű univerzálisak vannak csak.

2022. febr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy amit kaptál a készülékhez, miért nem jó? Gondolom, ezt Bluetootost csak te találtad ki.
2022. febr. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!