Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri ez a Xiaomi okosóra...

Megéri ez a Xiaomi okosóra ennyiért?

Figyelt kérdés

[link]



43 ezer ft amúgy és Amazfit GTR 2



2022. febr. 12. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem nem.. legalábbis én nem vennék ennyiért órát.
2022. febr. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%
A telefonjaikból kiindulva nem éri meg
2022. febr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nem tudom pontosan mennyi egy Apple okosóra, de gondolom vagy kétszer ennyi, akkor azt sem vennének meg pl?


Tehát elvi alapból nem vennétek vagy a tudása miatt?


Amugy nekem pl xiaomi poco x3 pro-m van és meglepően jó, tárhely, ram, tudás:nfc stb, méret, kijelzo, gyors, nagyon hamar feltolt és ház ez is xiaomi, mégis kiváló, én még 84 ezer Ftért vettem


Szóval számomra maga a márka bevalt pedig előtte minden telom samsung volt (előtte 5 évig egy s7 edge), mégis butább/gyengébb samsung telokat találtam drágábban mikor új telo után nézelődtem

2022. febr. 12. 14:04
 4/8 anonim ***** válasza:
19%

Én 10.000ft alatt veszek órákat, mivel csak az időt nézem rajta, drágább nem éri meg nekem.

A bátyámnak volt Amazfit GTR 2 és azt mondta hogy kényelmetlen, a tárhelye sem túl nagy ahhoz képest amit írnak róla. 43 ezerért meg főleg nem éri meg.

Az apple meg úgy szintén.

2022. febr. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Meg, szerintem fasza ennyiért.
2022. febr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, érdekel szerinted miért fasza, kifejtenéd esetleg nekem?☺️
2022. febr. 12. 14:47
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
40k nem sok érte, minden jó funkció benne van, ami pl nekem kell futáshoz, edzéshez, szeretem használni. Megbízhatóan működik. Akksi is korrektül bírja.
2022. febr. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én a GTR típusú órákat nem ajánlanám, volt nekem is. Nekem futáshoz kellett, mint sport, meg az okos funkciókat is kevésbé használtam. A GPS egyáltalán nem működött rajta, soha nem találta a jelet, vagy egyből elveszítette azt. Fórumokon utána olvastam, és ez ilyen általános probléma volt, mindig mondták, hogy várd meg a következő frissítést és jó lesz. Na azóta is jön az a frissítés ezeknél a GTR óráknál...úgyhogy én inkább megszabadultam tőle.


Márka hű vagyok én is, nekem Amazfit Gts 2 mini van jelenleg. GTS 2-re akartam váltani, de a GPS ott is vacak volt, ugyanez volt, mint a GTR-nél. Az Alzánál éltem az azonnali csere garancia lehetőségével, és az új GTS 2 is rossz volt. Úgyhogy a héten vissza is fizették a pénzem. A GTS 2 mini egész jó, és már árban is nagyon kedvező. :) Bár attól függ mire kell neked.

2022. febr. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!