Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tapasztalat a Xiaomi Haylou...

Tapasztalat a Xiaomi Haylou GT1 vezeték nélküli fülhallgatóval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2021. dec. 19. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
2021. dec. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 puritan ***** válasza:

Nekem már megvan vagy 3 éve. Úgy vigyázok rá, mint a hímes tojásra, mert ilyen szépen szóló, jó hangú fülhallgatót azóta sem sikerült vennem. Eredetileg kocsiba vettem telefonáláshoz, ahhoz is teljesen jó volt, mert elég jó a mikrofonja, és a másik fél is jól hallja a hangomat. Aztán rájöttem, hogy ez a legjobb hangú fülhallgatóm az összes közül, a kocsiba meg lett kihangosító, úgyhogy már csak zenehallgatásra használom. Főleg metált szoktam hallgatni, amihez ugye nem árt ha van basszus. Telt erőteljes hangja van.

Egyedül az érintőgombjaival van bajom. Nagyon kicsi az egész, és sima csúszós műanyagból van, a tokból kivenni sem egyszerű úgy, hogy véletlen ne érintsem meg valamelyiket.

Mivel nagyon tetszett a kütyü, vettem utána egy GT2s-t. Kifejezetten azért, mert ugyanolyan, de annak fizikai gombjai vannak. Nos hangminőségben meg sem közelíti a GT1-et. Minden működik rajta, de a hagja sehol nincs a GT1-hez képest.

A fiamnak van egy 30eft-os Sony-ja. Nem mondom, hogy nem jó, de szerintem a GT1 is szól olyan szépen mint az.

Mindent összevetve, 6000Ft-ot marhára megér.

2021. dec. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem 1,5 éve megvan, teljesen jól működik semmi baja
2021. dec. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!