Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox360 12V hűtés módosítás?

Xbox360 12V hűtés módosítás?

Figyelt kérdés
Azt mondják, hogy ha 12V-re húzzák a hűtés módosítják akkor tényleg hamar el romlik a ventilátor?
2010. szept. 6. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
12Von hangos és csapágyas lesz, inkább 8V.
2010. szept. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mivel elég jelentősen túlterheled...

Egyébként sem a teljesítményével van a baj, hanem a hangjával, na most ezen a feszültség emelés nem segít, és azzal, hogy a gép kikapcsolásával az is leáll. Az én hűtésmódosításom kikapcsolás után még három percig járatja a ventilátort.

2010. szept. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
az utánhűtés szerintem többet ér, mert akkor van inkább baj a boxal, ha megállnak a ventik és nincs ami elvezeti a hőt
2010. szept. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nekem utána 6 percig hűt!
2010. szept. 6. 20:31
 5/10 A kérdező kommentje:
most vettem golemkonzol-tól nem rég! és kb mennyi időt bír ki, hogy ne legyen csapágyas??
2010. szept. 6. 20:32
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha van rá gari nem tök mind1?

Amúgy nekem is volt Xbox360-om (golemkonzoltól) most PS3-van és az egy áldás, mert olyan halk hogy szinte észre sem veszem hogy megy a gép! Na már most nem Ps3 vs Xbox360 akarok kirobbantani! xD


Amúgy létezik egy jó kis ventilátor direkt Xbox360 ahol állítani lehet még a sebességet is!

[link]

Ezt ha beszereled és 12v megy ez is akkor is sokkal halkabb mint most a tied! Ha kíváncsi vagy nagyon rá Youtube megnézheted a különbséget! Csak az a gond hogy ha megbontod a gépedet akkor lőttek a garinak! :/ HA érdekel a ez a venti, akkor én a helyedben megkérdezném golemékat hogy ha hibás ne adj isten 3LED lenne a géped akkor az ilyen ventit nem e beleraknák! És utána megveszed ha belegyeznek!

2010. szept. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
oks! na most nem hyvom fel őket! de az a baj regisztráltam már oda több féle mail-ra is de nem kapok vissza levelet!
2010. szept. 6. 21:44
 8/10 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket már holnap! Fórumon is mindig azt hajtogassák hogy hívd őket!
2010. szept. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
még jó a Xbox360-od?? vagy 3led?
2010. szept. 6. 22:02
 10/10 anonim ***** válasza:

Már eladtam, abból a pénzből+ráfizetéssel vettem PS3!

2009 dátum volt a gép ha jól tudom, fél évig volt nálam semmi baja nem volt! Heti 15-20 órát ment! A lényeg az hogy jó szellőző helyen legyen és kész!

2010. szept. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!