CRT TV mindig kikapcsol?

Figyelt kérdés
Van a nagyapámnak egy Orion CRT TV-je, viszont mostanában nem tudja nézni. Az a baj vele, hogy a TV kb 10 perc után kikapcsol magától, és csak kb negyed óra után tudja vissza bekapcsolni. Ezt mi okozhatja?

2021. nov. 19. 18:57
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom

Jobb lett volna, ha valami modernebb TV-je van.

Én most ezeket néztem:

[link]

[link]

Az első gondolom okos, mert wifis.

Igazából nem baj, ha okos, csak a távirányítója legyen könnyen kezelhető.

2021. nov. 20. 09:02
 12/18 gabesz147 ***** válasza:

Na, igen, a használt Tv-ét csak azért írtam, ha ragaszkodik a régi dolgokhoz.

Az első, Toshiba az okos, -(Smart, ezeknél a név)

talán az okosság:-) miatt több gomb lehet a távirányítón, de jó mind a kettő.

Nekem nem volt egyik típus se, Sharp és LG volt- van, mindkettővel meg voltam elégedve.Ha fejhallgatót is használ a Papa, akkor a jack csatlakozó is szempont, ezek közül a Toshibán van.

Bízom benne, hogy akármelyikkel boldog lesz a Papa:-), majd számolj be a döntésről.

2021. nov. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Szerintem nem használ fejhallgatót :D

Lehe, hogy az Orion les, mert nem okos. Annak idejé(kb 1 éve) én is kizárólag nem okos tv-t kerestem, hát egy Panasonicra esett a választásom.


Most eléggé az Orion felé húzok, de majd még őt is megkérdezem.

2021. nov. 21. 09:22
 14/18 gabesz147 ***** válasza:

Orionból nekem két DVD lejátszó van, az egyik régi, még nem játszotta le a tömörített fájlokat, a másik újabb, de az is tizenéves.

Egyikkel se volt probléma. Az első a szomszédba van már, de tudok a sorsáról. A márkáról ennyit tudok mondani, de ez szubjektív, mert aki kifogott belőle rosszat, az szidja:-).

Jó vásárt, tartós masinát kívánok, akármelyik lesz.

2021. nov. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Orionból nekem is DVD lejátszóm van, teljesen elégedett vagyok vele. Eredetileg nem ezt akartam, de a boltban ránéztem a hátuljára a mintadarabnak és észrevettem, hogy van rajta analóg 5.1-es kimenet, így be tudom röffenteni vele a lassan 20 éves házimozim, amin nincs semmilyen digitális bemenet, csak 6 RCA. Nem volt már másik a boltban, csak a mintadarab, teljesáron adták oda, de elvittem (így se volt drága). Nem bántam meg, kiválóan szól vele a régi házimozi és az agyon karcolt lemezt is beolvassa, amibe a Philipsnek beletört a bicskája, lemezhibát ír ki rá. A film végefelé akadozik kicsit, de hát a fizika törvényeit nem lehet áthágni, de legalább elindul. Ráadásul gyárilag régiómentes, elindul benne az Ausztráliából importált lemez is, amire a Philips régióhibát ír ki. Nem tudom újabban már mindegyik az-e, mert nem foglalkoznak vele a könnyű törhetősége miatt, de ez egy jó 10 éve nem kerülhetett volna legálisan bolti forgalomba.
2021. nov. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Végül a Toshiba TV-t választottuk. Kíváncsi leszek, milyen lesz, elvégre nem rossz márka.
2021. nov. 22. 18:41
 17/18 gabesz147 ***** válasza:

Ok, köszi, hogy megírtad, van egy régi mondás: "Toshiba, nincs benne hiba:-)"


Legyen így, és használja sokáig, egészségben a Papa. ♥

2021. nov. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Már 3 napja megérkezett, tanulgatja a használatát, de úgy néz ki, sikerülni fog!


#17 köszönjük szépen :)

2021. nov. 30. 23:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!