Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri megvenni ezt a 64GB-os...

Megéri megvenni ezt a 64GB-os pendrive-ot? Vagy sok érte a 12 ezer ft?

Figyelt kérdés

vennem kell egyet, de nem igazán értek hozzá.

Ehhez ti mit szóltok?

[link]


egyáltalán jó ez a márka?


2010. szept. 4. 09:58
 1/5 anonim válasza:
A márka jó, de attól függ mire kell? Ha csak egy-két file tárolására használnád, lehet jobban megérné neked max. 1-2 GB-s. Én tavaly 2 GB-set 2000ft-ért vettem.
2010. szept. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

kingstonok jók.


de te 12 ezerért csak 16 gigás működőképest kaphatsz, ezért nem reális ez az ár érte.

lehet, hogy az eladó CSŐBE AKAR TÉGED HÚZNI!

2010. szept. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen jó de egy kicsit többért már 500gbosat is vehetsz: [link]


bár igaz hogy ez merevlemez de ez is elfér a zsebedben..

2010. szept. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

A márka megbízható, de kár ilyen nagyot venni.

"vennem kell egyet"- ebből arra következtetek, hogy kell neked egy pendrive. Mivel a nagyobbat ugyanúgy elveszítheted, ellophatják, elromolhat, stb. gondold át még.

Most a hordozható, USB-s winchik jöttek divatba.

2010. szept. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólokhoz, pendriveből nem érdemes túl nagyot venni, a 4 gigás Kingston 3000 Ft-ba kerül a Tescoban. Ha nagyobb tárolókapacitás kell, akkor érdemesebb egy USB-s külső HDD-t venni, azt sokkal jobban ki lehet használni.
2010. szept. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!