Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » HP M525 fényképezőgépemmel...

HP M525 fényképezőgépemmel készítettem videót de nem viszi a gép, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Csináltam vele videót, a fényképezőgépen vissza is lehet nézni rendesen.

A számítógépre átrakva nincs kép minden fekete, hang az van.


Régebben is raktam már át a gépre videókat akkor nem volt semmi gond.


Kodekek is megvannak SZERINTEM.


Mit lehet ilyenkor tenni? Sima media playerbe is néztem és classicba is, mindkettőben van hang de kép nincs. Többi lejátszó se nagyon vinné szerintem.


2008. dec. 12. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

lehet nem megfelelő a médialejátszód.

ezt ajánlom: VLC media player - Video Lan player


[link]


de azért nem árt még egy kodek pakkot is kipróbálni:

FFDshow:

[link]


sok sikert!

2008. dec. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A kodekek megvannak mind.

Régen a media player is vitte, most meg nem... :(

azt a lejátszót azért majd megnézem, köszi.

2008. dec. 12. 16:51
 3/5 Hintalow ***** válasza:
100%

A kodekek is megsérülhetnek, az, hogy régen vitte nem jelenti azt, hogy most is mennie kell.

Kizárásos alapon a számítógépnél lesz a gond, mert ha a fényképező lejátsza a videót, akkor ott nincs probléma. Esetleg még az átvitelnél lehet probléma, esetleg a kábellel. (de ennek kicsi a valószinűsége, mert akkor az egész videó használhatatlan lenne) Ha van rá lehetőség, meg kell nézni a videót másik gépen.

2008. dec. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld feltelepíteni a géphez kapott CD-ről a programokat.

Én webkamerával készítettem olyan videot, amit csak addig játszot le a gépem, amíg a webkamera drivere fel volt telepítve. A kamerát eladtam, a gépet újratelepítettem, és azóta semmilyen kodekkel se hajlandó lejátszani azokat a videokat.

2008. dec. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na. Megoldottam, gondoltam beírom ide, hátha valakinek lesz még hasonló problémája.


Köszönöm szépen a tanácsokat.


Feltelepítettem a cd-jét. 2 órán keresztül telepítettem az összes kiegészítőt. Akkor se volt jó :D


Eddig xp codec pack volt fent, azt töröltem felraktam a k-lite kodekcsomagot. Kiderült, h vmi ffdshow meg még 2 dolog hibás volt lehet vírus volt a registry-nél vagy hasonló. Szóval újraraktam a csomagot és most a media player classic viszi rendesen.


Puszi ;)

2008. dec. 15. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!